Redaksjonen

forskning.nos redaksjon.

Aksel Kjær Vidnes <br>ansvarlig redaktør og daglig leder aksel@forskning.no <br>tlf.: 922 47 741
Aksel Kjær Vidnes
ansvarlig redaktør og daglig leder [email protected]
tlf.: 922 47 741
Bjørnar Kjensli - redaksjonssjef<br>bjornar@forskning.no<br>mobil: 942 43 567
Bjørnar Kjensli - redaksjonssjef
[email protected]
mobil: 942 43 567
Sigrun Dancke Skaare<br>assisterende redaksjonssjef / reportasjeleder (vikar)<br>sigrun@forskning.no<br>mobil: 951 76 193
Sigrun Dancke Skaare
assisterende redaksjonssjef / reportasjeleder (vikar)
[email protected]
mobil: 951 76 193
Anders Moen Kaste - journalist<br>anders@forskning.no<br>mobil: 918 51 785
Anders Moen Kaste - journalist
[email protected]
mobil: 918 51 785
Anne Lise Stranden - journalist<br>anne.lise@forskning.no<br>mobil: 910 02 585
Anne Lise Stranden - journalist
[email protected]
mobil: 910 02 585
Bård Amundsen - journalist<br>bard@forskning.no<br>mobil: 905 72 204
Bård Amundsen - journalist
[email protected]
mobil: 905 72 204
Elise Kjørstad - journalist elise@forskning.no <br>mobil: 993 97 502
Elise Kjørstad - journalist [email protected]
mobil: 993 97 502
Georg Mathisen - journalist georg@forskning.no <br>mobil: 907 87 382
Georg Mathisen - journalist [email protected]
mobil: 907 87 382
Ida Irene Bergstrøm - journalist og redigerer ScienceNorway.no ida@forskning.no <br>mobil: 470 18 335
Ida Irene Bergstrøm - journalist og redigerer ScienceNorway.no [email protected]
mobil: 470 18 335
Ingrid Schou - journalist ingrid.schou@forskning.no <br>mobil: 928 25 865
Ingrid Schou - journalist [email protected]
mobil: 928 25 865
Ingrid Spilde - journalist ingrid@forskning.no <br>mobil: 995 66 011
Ingrid Spilde - journalist [email protected]
mobil: 995 66 011
Lasse Biørnstad - journalist lasse@forskning.no <br>mobil: 971 23 112
Lasse Biørnstad - journalist [email protected]
mobil: 971 23 112
Marte Dæhlen - journalist marte@forskning.no <br>tlf: 414 48 236
Marte Dæhlen - journalist [email protected]
tlf: 414 48 236
Nina Kristiansen - journalist nina@forskning.no <br>mobil: 414 55 513
Nina Kristiansen - journalist [email protected]
mobil: 414 55 513
Sebastian Brauer Hagel - journalist sebastian@forskning.no <br>mobil: 904 06 791
Sebastian Brauer Hagel - journalist [email protected]
mobil: 904 06 791
Siw Ellen Jakobsen - journalist siw@forskning.no <br>mobil: 99 73 31 41
Siw Ellen Jakobsen - journalist [email protected]
mobil: 99 73 31 41
Alf Tore Øksdal <br>redigerer medlemsdesken Alf.Tore.Oksdal@forskning.no<br>mobil: 901 06 180
Alf Tore Øksdal
redigerer medlemsdesken [email protected]
mobil: 901 06 180
Preben Forberg <br>økonomi- og administrasjonssjef og salg stillingsmarkedet <br>preben@forskning.no <br>mobil: 413 10 879
Preben Forberg
økonomi- og administrasjonssjef og salg stillingsmarkedet
[email protected]
mobil: 413 10 879

I permisjon:

Eldrid Borgan - journalist eldrid@forskning.no <br>mobil: 980 65 465
Eldrid Borgan - journalist [email protected]
mobil: 980 65 465
Powered by Labrador CMS