Redaksjonen

forskning.nos redaksjon.

Nina Kristiansen
<br>ansvarlig redaktør og daglig leder
nina@forskning.no <br> mobil: 414 55 513
Nina Kristiansen
ansvarlig redaktør og daglig leder [email protected]
mobil: 414 55 513
Bjørnar Kjensli - redaksjonssjef

bjornar@forskning.no
<br>mobil: 942 43 567
Bjørnar Kjensli - redaksjonssjef [email protected]
mobil: 942 43 567
Eivind Nicolai Lauritsen
<br>assisterende redaksjonssjef / debattredaktør<br>eivind.lauritsen@forskning.no
<br> mobil: 913 33 620
Eivind Nicolai Lauritsen
assisterende redaksjonssjef / debattredaktør
[email protected]orskning.no
mobil: 913 33 620
Ida Irene Bergstrøm - journalist og redigerer
ScienceNordic / Forskersonen
<br>ida@forskning.no
<br>mobil: 470 18 335
Ida Irene Bergstrøm - journalist og redigerer ScienceNordic / Forskersonen
[email protected]
mobil: 470 18 335
Anne Lise Stranden - journalist
anne.lise@forskning.no
<br>mobil: 910 02 585
Anne Lise Stranden - journalist [email protected]
mobil: 910 02 585
Bård Amundsen - journalist
<br>bard@forskning.no
<br>mobil: 905 72 204
Bård Amundsen - journalist
[email protected]
mobil: 905 72 204
Eldrid Borgan - journalist<br>eldrid@forskning.no
Eldrid Borgan - journalist
[email protected]
Elise Kjørstad - journalist<br>elise@forskning.no
Elise Kjørstad - journalist
[email protected]
Ingrid Spilde - journalist
<br>ingrid@forskning.no
<br>mobil: 995 66 011
Ingrid Spilde - journalist
[email protected]
mobil: 995 66 011
Siw Ellen Jakobsen - journalist
<br>siw@forskning.no
<br>mobil: 99 73 31 41
Siw Ellen Jakobsen - journalist
[email protected]
mobil: 99 73 31 41
Ulla Gjeset Schjølberg - journalist<br>ulla@forskning.no
<br>mobil: 952 10 891
Ulla Gjeset Schjølberg - journalist
[email protected]
mobil: 952 10 891
Marianne Nordahl
<br>journalist/prosjektmedarbeider UNG.forskning.no marianne@forskning.no
<br>mobil: 482 55 258
Marianne Nordahl
journalist/prosjektmedarbeider UNG.forskning.no [email protected]
mobil: 482 55 258
Alf Tore Øksdal - redigerer, medlemsdesken
Alf.Tore.Oksdal@forskning.no
<br>mobil: 901 06 180
Alf Tore Øksdal - redigerer, medlemsdesken [email protected]
mobil: 901 06 180
Sigrun Dancke Skaare<br>redigerer medlemsdesken
<br>sigrun@forskning.no
<br>mobil: 951 761 93
Sigrun Dancke Skaare
redigerer medlemsdesken
[email protected]
mobil: 951 761 93
Kåre Borgan<br>kommunikasjons- og markedssjef <br>kare@forskning.no <br> mobil: 917 72 217
Kåre Borgan
kommunikasjons- og markedssjef
[email protected]
mobil: 917 72 217
Preben Forberg
<br>økonomi- og administrasjonssjef og salg stillingsmarkedet
<br>preben@forskning.no
<br>mobil: 413 10 879
Preben Forberg
økonomi- og administrasjonssjef og salg stillingsmarkedet
[email protected]
mobil: 413 10 879

I permisjon: