Redaksjonen og ansatte i forskning.no

<span class=" font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Aksel Kjær Vidne</span><span class="font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">s</span><br class="">ansvarlig redaktør og daglig leder aksel@forskning.no<br class="">mobil: 922 47 741
Aksel Kjær Vidnes
ansvarlig redaktør og daglig leder [email protected]
mobil: 922 47 741
<span class=" font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Bjørnar Kjensli<br class=""></span>redaksjonssjef<br class="">bjornar@forskning.no<br class="">mobil: 942 43 567
Bjørnar Kjensli
redaksjonssjef
[email protected]
mobil: 942 43 567
<span class=" font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Trine Andreassen<br class=""></span>reportasjeleder<br class="">trine@forskning.no<br class="">mobil: 975 93 788
Trine Andreassen
reportasjeleder
[email protected]
mobil: 975 93 788
<span class=" font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Frithjof Eide Fjeldstad<br class=""></span>debattredaktør<br class="">frithjof@forskning.no<br class="">mobil: 480 98 388
Frithjof Eide Fjeldstad
debattredaktør
[email protected]
mobil: 480 98 388
<span class=" font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Anders Moen Kaste<br></span>journalist <br>anders@forskning.no<br class="">mobil: 918 51 785
Anders Moen Kaste
journalist
[email protected]
mobil: 918 51 785
<span class=" font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Alette Gjellesvik<br></span>redaksjonsassistent <br>alette@forskning.no
Alette Gjellesvik
redaksjonsassistent
[email protected]
<span class=" font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Anne Lise Stranden<br></span>journalist<br class="">anne.lise@forskning.no<br class="">mobil: 910 02 585
Anne Lise Stranden
journalist
[email protected]
mobil: 910 02 585
<span class="font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Bård Amundsen</span> <br>journalist<br>bard@forskning.no<br>mobil: 905 72 204
Bård Amundsen
journalist
[email protected]
mobil: 905 72 204
<span class=" font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Elise Kjørstad <br></span>journalist <br>elise@forskning.no<br class="">mobil: 993 97 502
Elise Kjørstad
journalist
[email protected]
mobil: 993 97 502
<span class=" font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Georg Mathisen</span> <br>journalist <br>georg@forskning.no<br class="">mobil: 907 87 382
Georg Mathisen
journalist
[email protected]
mobil: 907 87 382
<span class=" font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Ida Irene Bergstrøm<br></span>journalist og redigerer ScienceNorway.no <br>ida@forskning.no<br class="">mobil: 470 18 335
Ida Irene Bergstrøm
journalist og redigerer ScienceNorway.no
[email protected]
mobil: 470 18 335
<span class=" font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Ingrid Spilde</span> <br>journalist <br>ingrid@forskning.no<br class="">mobil: 995 66 011
Ingrid Spilde
journalist
[email protected]
mobil: 995 66 011
<span class=" font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Lasse Biørnstad <br></span>journalist <br>lasse@forskning.no<br class="">mobil: 971 23 112
Lasse Biørnstad
journalist
[email protected]
mobil: 971 23 112
<span class=" font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Marte Dæhlen<br class=""></span>journalist<br class="">marte@forskning.no<br class="">tlf: 414 48 236
Marte Dæhlen
journalist
[email protected]
tlf: 414 48 236
<span class=" font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Nina Kristiansen</span> <br>journalist <br>nina@forskning.no<br class="">mobil: 414 55 513
Nina Kristiansen
journalist
[email protected]
mobil: 414 55 513
<span class=" font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Siw Ellen Jakobsen<br></span>journalist <br>siw@forskning.no<br class="">mobil: 997 33 141
Siw Ellen Jakobsen
journalist
[email protected]
mobil: 997 33 141

Medlemsdesken:

<span class=" font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Alf Tore Øksdal<br class=""></span>redigerer medlemsdesken Alf.Tore.Oksdal@forskning.no<br class="">mobil: 901 06 180
Alf Tore Øksdal
redigerer medlemsdesken [email protected]
mobil: 901 06 180
<span class=" font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Sigrun Dancke Skaare<br class=""></span>redigerer medlemsdesken / kursansvarlig<br class="">sigrun@forskning.no<br class="">mobil: 951 76 193
Sigrun Dancke Skaare
redigerer medlemsdesken / kursansvarlig
[email protected]
mobil: 951 76 193

Administrasjon og salg:

<span class=" font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Preben Forberg<br class=""></span>økonomi- og administrasjonssjef og salg stillingsmarkedet<br class="">preben@forskning.no<br class="">mobil: 413 10 879
Preben Forberg
økonomi- og administrasjonssjef og salg stillingsmarkedet
[email protected]
mobil: 413 10 879

I permisjon:

<span class=" font-weight-bold" data-lab-font_weight_desktop="font-weight-bold">Eldrid Borgan</span> <br>journalist <br>eldrid@forskning.no<br class="">mobil: 980 65 465
Eldrid Borgan
journalist
[email protected]
mobil: 980 65 465
Powered by Labrador CMS