Redaksjonen

forskning.nos redaksjon.

27.9 2017 14:00

 

Nina Kristiansen

ansvarlig redaktør og daglig leder

nina@forskning.no
mobil: 414 55 513

 

 

Bjørnar Kjensli

redaksjonssjef

bjornar@forskning.no
mobil: 942 43 567


(Foto: Tommy Ellingsen/NAL)

 

Kåre Borgan

Kommunikasjons- og markedssjef

kare@forskning.no
mobil: 917 72 217

 

Journalister:

Bård Amundsen

journalist

bard@forskning.no
mobil: 905 72 204

 

 

Arnfinn Christensen

journalist

arnfinn@forskning.no
mobil: 915 27 163


 

Siw Ellen Jakobsen

journalist

siw@forskning.no
mobil: 99 73 31 41

Ida Kvittingen

journalist

ida.k@forskning.no
mobil: 979 78 583

 


 

Marianne Nordahl

journalist

marianne@forskning.no
mobil: 482 55 258

 

 

Ingrid Spilde

journalist

ingrid@forskning.no
mobil: 995 66 011


 

Anne Lise Stranden

journalist

anne.lise@forskning.no
mobil: 910 02 585


 

Lasse Biørnstad

journalist

lasse@forskning.no
mobil: 971 23 112

 

Eivind Torgersen

journalist

eivind@forskning.no
mobil: 907 28 686

Eivind Nicolai Lauritsen

journalist / kronikkredaktør

eivind.lauritsen@forskning.no

mobil: 913 33 620 

 

Medlemsdesken

Marte Dæhlen

redigerer, medlemsdesken

marte@forskning.no 

tlf: 414 48 236


 

Ulla Gjeset Schjølberg

redigerer

ulla@forskning.no
mobil: 952 10 891

 

Eldrid Borgan

redigerer

eldrid@forskning.no

 

Annonser og stillingsmarked

 

 

 

Stilllingsmarkedet

Preben Forberg

Økonomi- og administrasjonssjef og salg stillingsmarkedet
preben@forskning.no
mobil: 413 10 879

 

  (Alle foto: Sturlason)

 

 

forskning.no ønsker en åpen og saklig debatt. Vi forbeholder oss retten til å fjerne innlegg. Du må bruke ditt fulle navn. Vis regler

Regler for leserkommentarer på forskning.no:

  1. Diskuter sak, ikke person. Det er ikke tillatt å trakassere navngitte personer eller andre debattanter.
  2. Rasistiske og andre diskriminerende innlegg vil bli fjernet.
  3. Vi anbefaler at du skriver kort.
  4. forskning.no har redaktøraransvar for alt som publiseres, men den enkelte kommentator er også personlig ansvarlig for innholdet i innlegget.
  5. Publisering av opphavsrettsbeskyttet materiale er ikke tillatt. Du kan sitere korte utdrag av andre tekster eller artikler, men husk kildehenvisning.
  6. Alle innlegg blir kontrollert etter at de er lagt inn.
  7. Du kan selv melde inn innlegg som du mener er upassende.
  8. Du må bruke fullt navn. Anonyme innlegg vil bli slettet.

Annonse

Emneord