Redaksjonen

forskning.nos redaksjon.

Nina Kristiansen
<br>ansvarlig redaktør og daglig leder
nina@forskning.no <br> mobil: 414 55 513
Nina Kristiansen
ansvarlig redaktør og daglig leder [email protected]
mobil: 414 55 513
Bjørnar Kjensli - redaksjonssjef

bjornar@forskning.no
<br>mobil: 942 43 567
Bjørnar Kjensli - redaksjonssjef [email protected]
mobil: 942 43 567
Eivind Nicolai Lauritsen
<br>journalist / kronikkredaktør<br>eivind.lauritsen@forskning.no
<br> mobil: 913 33 620
Eivind Nicolai Lauritsen
journalist / kronikkredaktør
[email protected]
mobil: 913 33 620
Anne Lise Stranden - journalist
anne.lise@forskning.no
<br>mobil: 910 02 585
Anne Lise Stranden - journalist [email protected]
mobil: 910 02 585
Bård Amundsen - journalist
<br>bard@forskning.no
<br>mobil: 905 72 204
Bård Amundsen - journalist
[email protected]
mobil: 905 72 204
Eivind Torgersen - journalist
<br>eivind@forskning.no
<br>mobil: 907 28 686
Eivind Torgersen - journalist
[email protected]
mobil: 907 28 686
Ida Kvittingen - journalist 
<br>ida.k@forskning.no <br> mobil: 979 78 583
Ida Kvittingen - journalist
[email protected]
mobil: 979 78 583
Ingrid Spilde - journalist
<br>ingrid@forskning.no
<br>mobil: 995 66 011
Ingrid Spilde - journalist
[email protected]
mobil: 995 66 011
Lasse Biørnstad - journalist
<br>lasse@forskning.no
<br>mobil: 971 23 112
Lasse Biørnstad - journalist
[email protected]
mobil: 971 23 112
Siw Ellen Jakobsen - journalist
<br>siw@forskning.no
<br>mobil: 99 73 31 41
Siw Ellen Jakobsen - journalist
[email protected]
mobil: 99 73 31 41
Marte Dæhlen - redigerer, medlemsdesken
marte@forskning.no <br> tlf: 414 48 236
Marte Dæhlen - redigerer, medlemsdesken [email protected]
tlf: 414 48 236
Ulla Gjeset Schjølberg - redigerer, medlemsdesken<br>ulla@forskning.no
<br>mobil: 952 10 891
Ulla Gjeset Schjølberg - redigerer, medlemsdesken
[email protected]
mobil: 952 10 891
Eldrid Borgan - redigerer, medlemsdesken
<br>eldrid@forskning.no
Eldrid Borgan - redigerer, medlemsdesken
[email protected]
Kåre Borgan - kommunikasjons- og markedssjef
kare@forskning.no
<br>mobil: 917 72 217
Kåre Borgan - kommunikasjons- og markedssjef [email protected]
mobil: 917 72 217
Preben Forberg
<br>økonomi- og administrasjonssjef og salg stillingsmarkedet
<br>preben@forskning.no
<br>mobil: 413 10 879
Preben Forberg
økonomi- og administrasjonssjef og salg stillingsmarkedet
[email protected]
mobil: 413 10 879
Marianne Nordahl
<br>Prosjektleder forskning.no UNG marianne@forskning.no
<br>mobil: 482 55 258
Marianne Nordahl
Prosjektleder forskning.no UNG [email protected]
mobil: 482 55 258